Contact us |

Congrex is trotse organisatiepartner van het Nederlandse Mode Congres

07.6.12

Op donderdag 22 november aanstaande organiseert MODINT, Ondernemersorganisatie voor mode, interieur, tapijt en textiel in het nieuwe EYE Filminstituut te Amsterdam voor de eerste keer een nationaal modecongres. Het congres van 1 dag vervangt het MODINT Jaarevent en is bedoeld voor een brede doelgroep in de modebranche en daarbuiten.

 

MODINT onderneemt en verbindt door met haar leden een waardevolle toekomst te creëren via innovatieve en zichtbare belangenbehartiging en dienstverlening. Tijdens het Nederlandse Mode Congres zullen de economische ontwikkelingen, de kansen en bedreigingen in de modebranche vanuit vele invalshoeken worden belicht. Er worden ongeveer 250 deelnemers verwacht.

 

Congrex Holland is trots te kunnen bijdragen aan de organisatie van dit nieuwe congres. Onsite – en logistiek management zal worden door Congrex verzorgd, evenals deelnemersregistratie en sponsormanagement.
Het succes van onze opdrachtgevers is wat Congrex inspireert. Meer weten over onze congresservices? Klik hier.


Share This    Print
More information
Would you like
a call back?
Call Me Back
Newsletter sign up
Follow Congrex on the web
Twitter   Facebook   YouTube   LinkedIn   Xing   RSS
Share This